PolishEnglishGermanSpanish

Potrzebujesz pomocy?

FAQs

Rozwiń poniższe menu by znaleźć odpowiedź na pytanie.

Bitomat to Bankomat Bitcoin, nazywany również BATM. To kiosk, który umożliwia klientom dokonywanie transakcji kryptowalutowych w bardzo prosty i szybki sposób. Dzięki naszym maszynom usługi kupna i sprzedaży kryptowalut nigdy nie były prostsze i takie bezpieczne.

Oznacza to, że masz możliwość zamienić gotówkę na kryptowalutę oraz kryptowalutę na gotówkę. Zatem działamy w dwie strony, w zależności od Twoich potrzeb sam decydujesz co wymieniasz.

W Trójmieście zapraszamy do naszych lokalizacji: Gdańsk CH Madison, Gdańsk CH Morena, Gdynia CH Klif, Gdynia CH Batory oraz w Warszawie w biurowcu przy ul. Pańskiej. Wszystkie lokalizacje wraz z mapką dojazdu i zdjęciami znajdziesz w zakładce LOKALIZACJE.

W zakładce LOKALIZACJE pod każdą lokalizacją jest wskazany poziom naładowania danej maszyny. Stan naładowania jest uaktualniany kilka razy dziennie. Sprawdzisz go również na bieżąco w każdym z bitomatów. 

Bitomat przyjmuje nominały od 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN oraz 500 PLN oraz 10 USD, 20 USD, 50 USD, 100 USD i 10 EUR, 20 EUR, 50 EUR, 100 EUR, 200 EUR, 500 EUR.

Powyżej 1000e przy jednorazowej transakcji lub 15000e w ciągu doby wymagana jest weryfikacja. W tym celu należy zeskanować dowód osobisty i podać numer telefonu.

Wszystkie transakcje dokonywane są w czasie rzeczywistym, jednakże realizacja zakupu uzależniona jest od sieci i zwykle nie trwa dłużej niż 10-15min.